Naši a svetoví - Ester Wiesnerová

Naši a svetoví

Naši a svetoví - Ester Wiesnerová

05. 03. 2018 11:54

Kto stihol vlani v lete aspoň jeden z koncertov džezovej speváčky Ester Wiesnerovej, tak bude s nami súhlasiť, že je to mimoriadne atraktívna mladá žena. Absolventka džezovej kompozície a spevu na prestížnej Berklee College of Musice v Bostone sa na javisku cíti ako ryba vo vode a svoju pozitívnu energiu dokáže nielen počas koncertu, ale aj pri osobnom stretnutí rozdávať plným priehrštím. Zistila to pri nedávnom osobnom stretnutí aj Ľubica Hargašová.

Wiesnerova 1
Stiahnuť audio súbor

Speváčku, skladateľku a pedagogičku Ester Wiesnerovú, absolventku džezovej kompozície a spevu na Berklee College of Musice v Bostone dokonca svetový magazín o úspechu, biznise a bohatstve zaradil do rebríčka „ 30 pod 30 " , to znamená, že Ester sa dostala medzi 30 najúspešnejších Slovákov pod 30 rokov, ktorí sa presadili vo svete. A pritom Ľubici Hargašovej prezradila aj to, že svoju budúcnosť veľmi nespája s Amerikou.

Wiesnerova 2
Stiahnuť audio súbor

To by bolo úžasné, keby sa speváčke, skladateľke a pedagogičke Ester Wiesnerovej splnil sen a otvorila by džezovú školu v Bratislave, podobnú tej americkej. Nechceme predbiehať, ale ak sa Ester do niečoho pustí, cieľ je na blízku.

Ľubica Hargašová Foto: archív E.W.

Živé vysielanie
??:??