Naši a svetoví - Alexandra Kasperová

Naši a svetoví

Naši a svetoví - Alexandra Kasperová

09. 03. 2018 13:35

V roku 2016 patril medzi 10 TOP zámockých hotelov sveta a to bol otvorený len päť rokov. A odvtedy rok, čo rok prichádza jedno prestížne ocenenie za druhým. Národné, európske, či svetové. Zaujímavé na tom je to, že ho vedie Slovenka Alexandra Kasperová . Bývalá novinárka, žne úspechy v hotelovom biznise v Českej republike. Aká bola cesta majiteľky historického skvostu v nehostinnom prostredí českej Vysočiny z jednoizbového bytu v Petržalke, až do paláca? Porozprávala Ľubici Hargašovej.

Kasperová 1
Stiahnuť audio súbor

Veľa našincov žne úspechy u susedov v Českej republike v rôznych oblastiach. Ale, že je na čele najobľúbenejšieho luxusnejšieho hotela v krajine Slovenka, to sa veľmi prijemne počúva. Keď sa to Alexandra Kasperová dozvedela, najskôr z internetu a potom aj oficiálne, myslela si, že sa jej sníva. Veď oni nerobia nič navyše, len to čo sa má a patrí.

Kasperová 2
Stiahnuť audio súbor

Podarí sa to. Lebo jedna z dcér Alexandry Kasperovej vyštudovala v zahraničí ekonómiu a druhá hotelový manažment, vrátili sa, aby to čo získali vo svete, využili doma vo firme, ktorú rozbehli ich rodičia. Tak to má byť.

Ľubica Hargašová Foto: Hotel Chateau Herále

Živé vysielanie
??:??