Naši a svetoví - Adriana Sklenaříková

Naši a svetoví

Naši a svetoví  - Adriana Sklenaříková

03. 04. 2018 13:32

Pôvodne , tak ako mama, chcela byť lekárkou. Lenže v treťom ročníku medicíny na Karlovej univerzite, prišla iná ponuka, ktorá jej otvorila cestu k svetovému úspechu. Bývalá svetová TOP modelka, dnes televízna moderátorka, herečka a spisovateľka Adriana Sklenaříková prišla po dlhom čase konečne na Slovensko, aby doma osobne uviedla do života svoju knihu, ktorá vlani žala úspech v Paríži. A našla si čas na stretnutie aj s Ľubicou Hargašovou.

Sklenaříková 1
Stiahnuť audio súbor

Mala 2O rokov, keď sa začala venovať modelingu, o 2O rokov neskôr si povedalo - stačilo a začala sa viac venovať sebe a iným aktivitám. Bývalá svetová TOP modelka Adriana Sklenaříková, je na jednej strane mimoriadne akčná mladá žena a na strane druhej veľmi hĺbavá a citlivá dáma. Aj na to prišla Ľubica Hargašová počas mimoriadne príjemného stretnutia.

Sklenaříková 2
Stiahnuť audio súbor

Takáto je bývalá svetová TOP modelka Adriana Sklenaříková. Milá, príjemná, inšpiratívna spoločníčka. A bez problémov vám porozpráva aj o tom , kedy prišla na to, že vonkajšia krása nie je všetko? A prečo si počas najväčšej slávy vždy na každom letisku kupovala kuchársku knihu? Ale to si necháme niekedy na budúce.

Ľubica Hargašová Foto: TASR

Živé vysielanie
??:??