Naši a svetoví - Ivana Kuráňová

Naši a svetoví

Naši a svetoví - Ivana Kuráňová

09. 04. 2018 11:15

Ešte nemá 40 a už sa môže pochváliť, že jej modely má vo svojom šatníku vojvodkyňa Kate, manželka bývalého amerického prezidenta, aj filmové hviezdy. Teší ju to, ale nechváli sa . Tvrdí „ dobré sa chváli samé." Módna návrhárka Ivana Kuráňová, pôsobila 11 rokov v zahraničí, zaujala, získala skúsenosti, kontakty a spolu s rodinou sa vrátila domov. Práve v Ružomberku , v príjemnom rodinnom dome, kde býva s manželom, s dvomi deťmi a so psom, sa s ňou stretla Ľubica Hargašová.

Kuráňová 1
Stiahnuť audio súbor

Módna návrhárka Ivana Kuráňová, rodáčka z malej dediny pri Ružomberku, si s veľkým úspechom vyskúšala pracovnú atmosféru v prestížnych módnych salónoch v Londýne, aj v New Yorku. Veď kto by sa netešil, keď svoj model vidí napríklad na Penelope Cruz na premiére filmu Sahara. Svet uznal jej kvality a precíznosť. Napriek všetkému sa vrátila domov. Je presvedčená, že vytvárať modely pre svetové hviezdy sa dá aj v malej dielni v Ružomberku.

Kuráňová 2
Stiahnuť audio súbor

Módna návrhárka Ivana Kuráňová, je atraktívna mladá žena, ale na to čo vie a čo už dokázala, je až príliš skromná. Ak sa jej však podarí vytvoriť v Ružomberku reprezentatívny salón , o ktorom už dlho sníva, možno docieli, že.... „ ak nejde Mohamed k hore, ide hora k Mohamedovi..." , budú za ňou chodiť na Slovensko osobnosti zo sveta módy, nie ona za nimi. To by bola obrovská výhra.

Ľubica Hargašová Foto: archív I.K.

Živé vysielanie
??:??

Jetzt auf Sendung / Práve vysielame