Sandra Miklášová – úspešná podnikateľka v španielskej Valencie

Naši a svetoví

Sandra Miklášová – úspešná podnikateľka v španielskej Valencie

15. 11. 2018 12:17

Osem rokov žila v Kanade, dva vo Veľkej Británii. Jej projekty boli úzko spojené aj so slovenským domom počas olympiády vo Vancouveri, v Londýne, či v Soči. Ale už tri roky je jej novým pôsobiskom tretie najväčšie španielske mesto Valencia. Bratislavčanka Sandra Miklášová, absolventka Strednej školy umeleckého priemyslu sa rozhodla podnikať v gastronómii. Spolu s kamarátkou už dva roky vlastnia vyhľadávanú reštauráciu v samotnom centre mesta.

181115_NaS_Miklášová_1
Stiahnuť audio súbor

Bratislavčanka Sandra Miklášová bola od malička mimoriadne nápaditá a akčná. Mala byť po kom. Jej mama, dlhé roky úspešne podnikala v cestovnom ruchu . A srší nápadmi do dnes. Možno ešte aj teraz inšpiruje svoju dcéru, ale rozhodnutie otvoriť reštauráciu v Španielsku ,v historickej časti Valencie , vzniklo ďaleko od Bratislavy. Aj to pri osobnom stretnutí s príjemnou, mladou ženou zistila Ľubica Hargašová.

181115_NaS_Miklášová_2
Stiahnuť audio súbor

Aj v tomto prípade sa potvrdilo, „ kto sa bojí nech nejde do lesa" a „šťastie žičí pripraveným". Sandra Miklášová pozná svoje kvality a vie na čo má. A, že neovládala jazyk krajiny, v ktorej začala podnikať, to nie je podstatné, u nej je priorita niekde inde. Preto sa jej tak darí.

Autor: RTVS

Ľubica Hargašová Foto: TASR

Živé vysielanie
??:??