Tamara Lesná, automobilová dizajnérka

Naši a svetoví

Tamara Lesná, automobilová dizajnérka

03. 04. 2019 13:13

Pracovala v prestížnych automobilkách v Nemecku, Španielsku, Taliansku, v USA, ale už piaty rok je v Číne. Práca ju mimoriadne baví, ale životné prostredie jej veľmi nevyhovuje, preto ak si ju chcel zamestnávateľ udržať, súhlasil , aby nejaký čas pracovala pre čínsku automobilku aj z Bratislavy. A tak si špičková dizajnérka aut Tamara Lesná našla čas aj na stretnutie s redaktorkou Ľubicou Hargašovou.

190328_NaS_Lesná_1
Stiahnuť audio súbor

Automobilová dizajnérka Tamara Lesná je vysoká, štíhla, tmavovláska s dlhými rovnými vlasmi. Je to mimoriadne atraktívna mladá žena. Od malička bola mimoriadne pracovitá. Aby odbremenila maminu peňaženku, už počas štúdia si zarábala ako redaktorka v módnom časopise, chvíľku aj v Slovenskom rozhlase, vyskúšala si aj prácu stevardky v leteckej spoločnosti, ale už viac ako 15 tokov je v jej pozornosti automobilový priemysel.

190328_NaS_Lesná_2
Stiahnuť audio súbor

Kamkoľvek sa špičková automobilová dizajnéra Tamara Lesná vyberie, jedno je isté, úspech bude mať zaručený. Lebo ona je už raz taká - na jednej strane je mimoriadne zodpovedná , ale na druhej chce byť aj žensky šťastná. Ak na to nezabudne, určite dosiahne aj to.

Zdroj: RTVS


Ľubica Hargašová Foto: archív T.L.

Živé vysielanie
??:??